محل تبلیغات شما

 

یکی از مهمترین ملزومات اداری که در بازار لوازم التحریر فروش زیادی دارد زونکن اداری است . به وسیله زونکن میتوان اسناد و مدارک را ساماندهی کرد و به آنها نظم بخشید. به اوراق روی میزکار و خانه سر و سامان داد و دسترسی به قبوض و سایر مدارک را آسان تر کرد.

خرید زونکن برای بایگانی شما امکان ظبقه بندی اسناد و مدارک را میدهد تا در زمان لازم راحت تر و سریع تر به انها دسترسی داشته باشید. با  زونکن همه کاغذها از رطوبت و حرارت در امان هستند و آسیب نخواهند دید. اگر در محل کار یا منزل خود از بهم ریختگی کاغذها رنج میبرید بهترین راه حل خرید زونکن است.

 

زونکن ظاهری شبیه کلاسور دارد  اما جلد آن محکم تر است . جلد زونکن از مقوا چند لایه یا پلاستیک است. قفلی درون زونکن قرار داده شده که باز و بست کردن انها را آسان تر میکند. برای زونکن مقوایی روکشی از جنس کتان در نظر گرفته میشود و ظاهر آنرا زیباتر میکند. زونکن مقوایی کتان در دو سایز A4 و A5 تولید و عرضه میشود.

 

روی قفل زونکن یک گیره قرار دارد که با بسته شدن کاغذ را درون زونکن نگه میدارد. برخی از انواع زونکن لبه فلزی هستند که این ویژگی ماندگاری و استحکام آنرا زیاد میکند. قفل زونکن بر دو نوع است که نوعی از آن روی جلد زونکن کوبیده میشود. نوع دیگر آن قفل به صورت کشویی روی زونکن جاگذاری میشود. مزیت قفل کشویی نسبت به قفل کوبیدنی این است که استفاده از زونکن را آسان تر میکند.

مطالب پیشنهادی

بایگانی مرتب با زونکن

 


تک تحریر زونکن ,میشود ,میکند ,آسان ,مدارک ,بایگانی ,انواع زونکن ,زونکن مقوایی ,درون زونکن منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Red Queen سایت اینترنتی پدر جدید تجهیزات پزشکی ، پوست و مو خلیج-sologulf دانلود فیلم و سریال جدید تخفیف ویژه فقط برای امروز نگار سلیمانی خراسان رضوی شهرستان نیشابور